promocja czerwiec

atrakcje jarosławca
atrakcje Darłowa

JAROSŁAWIEC - ATRAKCJE

aquapark Jarosławieckutry jarosławiecJarosławiec

Jarosławiec jest zaciszną miejscowością wczasową położoną na wybrzeżu Bałtyku, pomiędzy dwoma portowymi miastami: Darłowem i Ustką. To malownicze letnisko kuszące niezapomnianymi zachodami słońca, ciekawym krajobrazem z dominującą nad resztą zabudowy latarnią morską, oraz dobrocznyym nadmorskim klimatem. Wszystko razem sprawia, że turyści tutaj chętnie powracają. Prowadzone od wielu lat badania czystości wód w tym rejonie wykazują najwyższą jej czystość w pasie środkowego Wybrzeża.

Największą atrakcją turystyczną Jarosławca jest niewątpliwie park wodny Panorama Morska - kompleks basenów zewnętrznyh i wewnętrznych z podgrzewaną wodą o bezpiecznej głębokości (do 1,6 m), położony tylko 350 m od morza (więcej informacji na www.aquapark.info.pl).

Charakterystycznym elementem krajobrazu jest 33-metrowa latarnia morska, której światło widoczne jest z odległości 16 mil morskich oraz ciągnące się przez 2 km klifowe brzegi, na których umieszczone są punkty widokowe.

atrakcje Jarosławiecfontanna jarosławiecJarosławiec

W sezonie letnim w Jarosławcu może odpoczywać kilkanaście tysięcy turystów. Przez całe lato na plaży oraz w centrum odbywają się imprezy sportowe i rozrywkowe.